Produkty antyalergiczne no image

Published on Styczeń 5th, 2013 | by admin

0

Która kołdra antyalergiczna jest najlepsza?

Kołdra antyalergiczaKołdra antyalergiczna powinna być wykonana z wysokiej jakości. Niestety poszukujący kołdry alergicy i osoby, które cenią sobie wygodę, luksus napotykają w przeróżnych sklepach stacjonarnych i internetowych zapewnienia, że ich kołdra jest najlepsza, najwyższej jakości i posiada przeróżne właściwości. Zadajmy sobie w takim razie pytanie jaka kołdra antyalergiczna jest dla mnie najlepsza wśród tysięcy oferowanych na rynku kołder?

Kołdra antyalergiczna powinna charakteryzować się:

  • najwyższą jakością czyli możliwością prania powyżej 60 stopni C, co pozwoli na wyeliminowanie alergenów powodujących uczulenie,
  • kołdra antyalergiczna powinna posiadać właściwości przepuszczania powietrza i termoregulujące, dzięki czemu nasze ciało nie bedzie pocić się podczas snu, co zapognie objawom atopowemu zapaleniu skóry.
  • właściwości antyalergiczne czyli wyszyta w 100% z wysokiej jakości bawełny.
  • powinna posiadać włókna silikonowe Hollow termicznie skręcone co zapewni nam wysoką sprężystość a w efekcie końcowym chroni przed zgnieceniem, zbijania się. Powinna zawsze powracać do swojego pierwotnego kształtu.
  • dla osób, które również cenią sobie wygodę spania powinny zwracać uwagę czy kołdra jest tzw. pikowana czyli gęsto obszywana po całej powierzchni kołdry aby uniknąć przesuwaniu się wypełnienia. Bardzo dobre kołdry to te w których wypełnienie jest równomiernie rozłożone. Taki efekt w trakcie produkcji uzyskuje się dzięki specjalistycznym maszynom.

Zdecydowanie powinno się kupować kołdry tzw. „cztery pory roku”, które charakteryzują się również powyższymi cechami a ich główną zaletą to ich wielo-częściowość (część letnia – cieńsza na lato, grubszej na jesień i wiosnę a po złożeniu obu części uzyskujemy efekt bardzo ciepłej kołdry na zimę). Alergicy uczuleni na roztocza powinni wybierać kołdry z serii HOLLOFIL ALLERBAN, które przerywają łańcuch pokarmowy roztoczy, prowadząc do eliminacji roztoczy z naszego snu, pozostali alergicy powinni wybrać kołdry antyalergiczne z serii VITA-MED kołdra antyalergiczna.

Jeżeli już jednak decydujemy się na zakup kołdry antyalergicznej kupujmy w specjalistycznych sklepach np. medycznych czy w sklepie dla alergika, w tedy zdobędziemy pewność, że oferują sprawdzony i rzetelny towar, kołdrę faktycznie przeznaczoną dla alergika bo nie ma nic gorszego jak zakupienie towaru, który odbiega od przedstawianego opisu przez nie rzetelnych sprzedawców.

Unikajmy kołder z prowadzanych z Chin. Kupujmy kołdry antyalergiczne od Polskich Producentów z Polskich sklepów.

Tags: , ,


About the AuthorDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑